32 434 11 09 biuro@buchalik.pl

Dom jednorodzinny "Marcin"

Elewacja południowo-wschodnia

Elewacja południowo-zachodnia

Elewacja południowa

Elewacja wschodnia

Elewacja zachodnia

Rzut parteru

Rzut poddasza

Rzut piwnic

Minimalne wymiary działki

DO GÓRY

Projekt domu jednorodzinnego wolnostojącego w pełni podpiwniczonego z poddaszem użytkowym. Zaprojektowano dach dwuspadowy o kącie nachylenia połaci 35 st z facjatkami od fronu i tyłu budynku. Naroża dachu ścięto tworząc ustrój naczółkowy.

Budynek ma wymiary 13,42x11,42 m. Zaprojektowano w konstrukcji murowanej, stropy żelbetowe monolityczne. Schody zaprojektowano jako stalowo-drewniane (prefabrykowane) z możliwością zastosowania konstrukcji żelbetowej. Wejście główne do budynku zaprojektowano od strony południowo-wschodniej.

Od strony południowo-zachodniej znajduje się podcień z możliwością zainstalowania kominka. Wypust od strony południowej zapewnia znaczne doświetlenie jadalni oraz tworzy funkconalny balkon dla pokoju zlokalizowanych na poddaszu budynku.

W piwnicy zlokalizowano pomieszczenia techniczne wraz z pralnią i suszarnią. Zapewniono dodatkowe-robocze wejście od strony północnej na półpiętro klatki schodowej. Budynek może być ogrzewany paliwem stałym lub gazem. Zaprojektowano pomieszczenie magazynowe na paliwo stałe, które może być zagospodarowane wedle własnych potrzeb jeśli zastosuje się gazową instalacje centralnego ogrzewania.

  • Powierzchnia zabudowy:  119,80
  • Powierzchnia użytkowa:   266,44
  • Kubatura:                            715
  • Minimalna szerokość działki:  21,5 
WSZYSTKIE PROJEKTY

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij